Nepriklausomybės atkūrimo minėjimas ir solidarumo su Ukraina akcija „Apgink, priglausk, mylėk JĄ…“

Lietuva mini 32-ąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines. Dabarties įvykių kontekste  dar geriau suprantame, kaip svarbu branginti Kovo 11-osios Laisvę. VDU „Rasos“ gimnazijos bendruomenė kovo 10 d. jungėsi prie Kauno moksleivijos pasveikinimo miestui „Tautiška giesmė“ nuo Kauno kalvų“ ir Ukrainos pagerbimo akcijos bei susivienijo pilietiškumo ir menų projekte „Apgink, priglausk, mylėki JĄ…“

Iškilmių dalyvius pasveikino tautine atributika pasipuošęs gimnazijos Jaunimo choras „Gaja“, kuriam  vadovaujama muzikos mokytojai G.Ručinskaitė ir R.Baranauskas. Daugiau nė 800 gimnazistų ir mokytojų iškilmingai sugiedojo Lietuvos himną, išklausė Ukrainos himno. Sveikinimo ir palaikymo žodžius tarė gimnazijos direktorius A. Sakalauskas, VDU profesorius, filosofas G. Mažeikis. Savo kūrybos dainas atliko mūsų gimnazijos alumnė, Eurovizijos dalyvė I.Zasimauskaitė.

Po dvejų metų buvo atgaivinta dešimtmetį trukusi tradicija – masinis gimnazistų šokis, kurio choreografiją kuria šokio mokytoja Dž.Šablauskienė. Šiemet gimnazistai vienu ritmu judėjo skambant  L.Adomaičio ir G.Paškevičiaus dainai „Kol kartu“. Rankose iškėlę trispalves vėliavėles siuntė simbolinę žinutę ir Ukrainos žmonėms, kad tikime jų pasiaukojamu ryžtu ir širdyse esame kartu – tegul visus mus vienija Laisvė.

Sveikiname visus su Kovo 11-ąja!

Mokinių taryba