VDU „Rasos“ gimnazijos chorui „Gaja“ – 25

VDU „Rasos“ gimnazijos choras „Gaja“ paminėjo koncertinės veiklos 25-erių metų jubiliejų ir surengė iškilmingą koncertą, kurio klausėsi ir garsiais plojimais palydėjo gausiai susirinkę svečiai. Choristus sveikindamas gimnazijos direktorius A.Sakalauskas linkėjo ir toliau garsinti gimnazijos vardą ne tik miesto, šalies, bet ir tarptautiniuose konkursuose bei festivaliuose. Choro įkūrėja ir ilgametė vadovė D. Šaučiūnienė dalinosi neišdildomais ilgametės veiklos įspūdžiais, sveikino gausų chorą ir kartu su buvusia direktoriaus pavaduotoja V.Juškiene džiaugėsi, kad šaunūs vadovai G. Ručinskaitė, R. Baranauskas ir koncertmeisterė Elena Kubrakovskaya tęsia tradicijas.
Sveikiname chorą „Gaja“  su šia svaria kūrybinės veiklos sukaktimi ir linkime toliau džiuginti savo gerbėjus dainomis ir neišsenkančia energija!