Baigėsi Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos, Kauno švietimo inovacijų centro ir Kauno miesto informacinių technologijų mokytojų metodinio būrelio organizuotas Respublikinis IT lankstinukų kūrimo konkursas „Keiskime  pasaulį: darnaus vystymosi tikslai“. Konkurso tikslas, skatinti darnų vystymąsi, aplinkosauginį ir socialinį švietimą, domėjimąsi ekologija, formuoti palankų aplinkai gyvenimo būdą, pasitelkiant skaitmenines technologijas, elektroninės leidybos galimybes, kūrybiškumą ir meninę saviraišką, buvo pasiektas. Sulaukėme gražių, įdomių, kūrybiškų, įvairiomis programomis atliktų darbų.  Konkurso nugalėtojus padėjo išrinkti kompetentinga komisija, kurią sudarė informatikos, fizikos, dailės ir lietuvių kalbos mokytojai bei dėstytojai.

Konkurso nugalėtojai:

I vieta – Laura Rakauskaitė, 10 kl. Kauno Veršvų gimnazija (mokyt. Vaida Juškevičienė)
I vieta – Kamilė Lynikaitė 11 kl. Kauno Juozo Grušo meno gimnazija (mokyt. Neringa Valeikienė)
II vieta – Patricija Rynkevič 9 kl. Eišiškių gimnazija (mokyt. Jolanta Andrukonienė)
II vieta – Ditė Kačiušytė 10 kl.  Kauno „Vyturio“ gimnazija (mokyt. Dalė Uždravienė)
III vieta – Meda Narkevičiūtė 9 kl. Šiaulių „Romuvos“ gimnazija (mokyt. Renata Baronienė)
III vieta – Lukas Paulauskas 9 kl. Plungės rajono Liepijų mokyklos Šateikių skyrius (mokyt. Rasa Vilimienė-Jurkė)

Sveikiname nugalėtojus ir norime nuoširdžiai padėkoti visiems dalyvavusiems konkurse. Lauksime Jūsų darbų ir kitais metais.

Rūta Marcinkevičiūtė, IT mokytoja