Sveikiname!

Sveikiname Dominyką Ivanovą (2A klasė) užėmusį I-mą vietą  ir Martyną Jurevičiūtę (2A klasė) užėmusią VIII-tą vietą Respublikiniame  Ekonomikos ir finansinio raštingumo konkurse „ISM FLOW“ tarp 10-tų klasių moksleivių, 10-kų pogrupyje varžėsi net 108 moksleiviai. 9-kų pogrupyje varžėsi 27 moksleiviai, 11-kų pogrupyje – 31 moksleivis, 12-kų pogrupyje – 32 moksleiviai.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, siekdamas sustiprinti Lietuvos mokinių ekonomikos, verslo, vadybos ir finansinio raštingumo žinias, vasario ir kovo mėnesiais organizavo 9-12 klasių mokiniams skirtą dviejų dalių konkursą „ISM FLOW“. Pirmajame ture, kuriame rungėsi daugiau nei 120 šalies mokyklų mokiniai, kuriame dalyvavo ir mūsų gimnazijos II ir III  klasių mokiniai. Geriausiai pasirodę mokiniai buvo pakviesti į antrąjį turą, kuris kovo 29 d. vyko Vilniuje. Konkurso finale dalyvavo net 198 šalies mokiniai.

Inga Kublickienė

Diplomas (pdf)