Paskutinio skambučio šventė 2022

Gegužės 27 dieną VDU „Rasos“ gimnazijos XXVII laidos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis! Saulėtą rytmetį triukšmingai atvykę į gimnaziją, jie buvo sutikti plojimais. Trečiokų surengtoje egzaminų laikymo simuliacijoje galėjo „pasitikrinti“ savo pasirengimą brandos egzaminams, o paskutinėje klasių vadovų pamokoje prisiminti ketverių drauge praleistų  metų akimirkas. Paskutinio skambučio aido pakviesti ir gimnazijos prieigose pavasarinio lietaus nuprausti visi rinkosi į šventę „Gali viską, jei tiki!“ Abiturientus sveikino gimnazijos direktorius A. Sakalauskas, Vytauto Didžiojo universiteto rektorius Juozas Augutis bei mažieji draugai iš VDU „Atžalyno“ progimnazijos. Renginį vainikavo abiturientų dainos, padėkos žodžiai, dovanos, relikvijų perdavimas būsimiesiems dvyliktokams bei svajingas valsas… Laikantis tradicijų kiekviena klasė pasodino savo pušaitę. Džiaugiamės, jog dar viena puiki gimnazijos laida pradės naują gyvenimo etapą bei linkime jiems pačios didžiausios sėkmės!

Šventės organizatoriai

Renginio video