Edukcinė-pažintinė kelionė po Nemuno deltos regioninį bei Kuršių nerijos nacionalinį parkus

Besibaigiant gegužei grupė III-ių A,B,C ir D klasių mokinių vyko į edukcinę-pažintinę kelionę po Nemuno deltos regioninį bei Kuršių nerijos nacionalinį parkus. Pakeliui aplankė aukščiausią Žemaitijos kalvą bei vieną iš svarbesnių piliakalnių Medvėgalį, kurio aukštis net 234 m., Švėkšną, kurioje stovi viena aukščiausių Žemaitijos bažnyčių. Aplankyta tarptautinės svarbos Aukštumalos pelkė, kurioje esantis pažintinis takas suteikė ypatingą galimybę susipažinti su originaliu kraštovaizdžiu ir pelkine augmenija. Taip pat nenusakomą įspūdį paliko apsilankymas Ventės rage- migruojančių paukščių žiedavimo stotyje  bei švyturyje (seniausiame iš Lietuvoje išlikusių septynių švyturių). Čia pasitiko pats stoties šeimininkas V.Jusys bei pravedė nutaikingą edukaciją. Mokiniai gyvai pamatė, kaip žieduojami paukšteliai ir netgi turėjo galimybę patys palaikyti juos rankose. Pirmoji diena buvo užbaigta atvykstant į Kuršių neriją. Šiek tiek pavargę, bet kupini gerų emocijų, užburti Naglių kopų didybės, padiskutavę apie žalą gamtai kormoranų kolonijoje, pasiekėme Nidą. Antrąją kelionės dieną visi kartu aplankėme V.K. Mizgirių naująjį Gintaro muziejų, kuriame buvome vieni pirmųjų, išbandę atnaujintas menines, edukacines ir interaktyvias priemones, pristatančias gintarą. Laisvą laiką Nidoje mokiniai praleido aktyviai: aplankydami Parnidžio kopą su smėlio laikrodžiu, Nidos švyturį bei apžvalgos bokštą, vaikštinėdami pajūriu  bei grožėdamiesi nuostabiais Nidos bei jūros vaizdais.

Atėnė Špokauskaitė, 3C mokinė