Pasaulinės psichikos sveikatos diena

Spalio 10 d., Pasaulinės psichikos sveikatos dienos proga, 2T2 klasės mokinės lankėsi A.Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos renginyje, kuriame susipažinome su teatro forumu, kaip jaunimo psichologinių-socialinių problemų sprendimo metodu. Patiko, kad jaukioje aplinkoje galėjome diskutuoti, įsitraukti į aktorių pateiktas problemas, diskutuojant jas spręsti, aptarti jų pobūdį bei modeliuoti situacijas. Patiko stebėti aktorių vaidinamas socialines problemas ir aktyviai įsitraukti jas sprendžiant. Tai buvo puiki galimybė diskutuoti grupėje, ieškoti atsakymų, kodėl vieni žmonės tampa agresoriais, o kiti aukomis. Patiko įsigilinti į kartų problemas, skirtingas nuomones, požiūrius. Turėjome progą praplėsti savo akiratį, labiau pažinti žmogaus vidų, jo jausmus bei elgesį.

Ugnė Virbalaitė, 2T2 kl.