Vokiečių kalbos diena „Ö kaip vokiškai?“ gimnazijoje

Spalio 18 d. gimnazijoje buvo minima vokiečių kalbos diena „Ö kaip vokiškai?“. Koridoriuose skambėjo vokiška muzika, mokiniai rengė viktoriną „Guten Appetit!“ ir vaišinosi saldumynais. Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje-ekskursijoje „Deutschsprachige Spuren in der Geschichte von Kaunas“ (liet. „Vokietkalbiai pėdsakai Kauno istorijoje“). Nueita apie 9 tūkst. žingsnių, aptarta 13 objektų, menančių amatininkų, mokslininkų, verslininkų ir dvasininkų iš vokietkalbių šalių darbus Kaune: nuo Kauno pilies (kurią statė meistrai iš vokiečių žemių, o ir pirmą kartą sugriovė vokiečių ordino kariai) iki „Akropolio“ (kurio viduje išsaugoti raudonplyčiai vokiečių Tilmansų šeimos fabriko pastatai).