Erasmus+programa „Navigating chaos“

Balandžio 23-30 d. VDU „Rasos“ gimnazijos 3 klasių mokiniai kartu su anglų mokytojomis: I.Navickiene ir V.Januškiene dalyvavo Erasmus+programoje „Navigating chaos“, kuri vyko Vokietijos miestelyje Bad Marienberg. Čia atvyko mokiniai iš įvairių Europos šalių: Kroatijos, Slovėnijos, Lenkijos, Ispanijos, Vokietijos, Čekijos ir Lietuvos. Gimnazijos mokiniai atstovavo Lietuvą, ją pristatydami šalių pristatymuose, dalyvavo kiekvieną dieną vykstančiuose užsiėmimuose, susijusiuose su klimato kaita, žmogaus emocijomis. Jiems teko pamatyti ir Vokietijos gamtą, kai dalyvavo 8km žygyje. Moksleiviai susipažino su skirtingų šalių bendraminčiais ir savo pokalbius tęsdavo po oficialių veiklų. Paskutinę dieną mokiniai turėjo galimybę dalyvauti vakarėlyje, kuriame visi dar artimiau susipažino, taip atsisveikinimus padarydami dar skaudesniais, mokiniai pasisėmė įvairiausios patirties, o išvykstant buvo matyti daug liūdnų veidų ir ašarų.