Mokytojų diena Smetonos laikų Laisvės alėjoje!

Atnaujinta: 17 Spalio 2019
Parašyta 04 Spalio 2019

Mokytojo diena (35)
Tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, linksmai šventėme Mokytojų dieną! Gimnazijos pirmo aukšto foje penktadienio rytą tapo Smetonos laikų Laisvės alėja! Ankstų rytą prieš pamokas mokytojus pasitikome prie didingo Soboro ir prie jo sustojusia karieta. Trijų metrų dydžio Soboro paveikslą nupiešė vienuoliktokai. Konrado kavinėje veikė senovine kepyklėlė su pasakiško skonio pyragais.

Retro stiliaus kavinės padavėjos vaišino mokytojus saldumynais, vežėjai siūlė pasivažinėti karieta, kavinėje grojo gyva muzika, skambėjo Smetonos laikų romansai. Per pirmą pamoką merginos ir vaikinai vaišino mokytojus kava ir smetonišku naminiu medaus tortu. Mokytojai labai džiaugėsi švente, sakė, kad jie pasijuto oriais smetoniškais mokytojais.

Mokinių komiteto narė Kotryna Simonavičiūtė 2B

Šventiškai sutikti mokytojai, pasivaišinę tortu ir kava, nepaleido plačių šypsenų ir puikios nuotaikos. Aktų salėje Jų laukė gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas, buvęs mokyklos mokinys, Kauno miesto Tarybos narys Karolis Stirbys, bei šventinis Mokytojų dienos žaidimas „Mokyttropolis“. Buvo įteikti padėkos raštai bei dovanos. Na, o susiskirstę komandomis mokytojai parodė, jog gali ne tik sunkiai dirbti, bet ir nuo širdies švęsti: nepabūgo jie nei šaradų vaidinimo, nei komandinių užduočių, kurios vertė pasukti galvą, o improvizuotos muzikinės užduotys, kurių metu teko mušti būgnus pasirodė vieni juokai.

• Mokytojo diena (14)
  • Mokytojo diena (25)