Brandos atestatų įteikimo šventė gimnazijoje

20. 08. 14
Peržiūros: 339

atestatu iteikimas 2020
Mielieji,
šiandien buvo ypatinga diena gimnazijos bendruomenei: su gimnazija atsisveikino 25-oji gimnazijos ir 39-oji mokyklos abiturientų laida.

Šiai laidai paskutinis pusmetis gimnazijoje buvo ypatingas. Covid-19 įnešė į Jūsų ir mūsų kasdieninį, nusistovėjusį gyvenimą daug iššūkių. Staiga, kai kiekviena pamoka tampa svarbi ir reikalinga, nebegalima eiti į mokyklą. Atrodė, kad puiku: įsijungei kompiuterį ir jau mokykloje, jokių uniformų, gali ilgiau pamiegoti. Tačiau pajutote, kad visa atsakomybė už mokslo rezultatus atiteko Jums patiems. Su mokytojų internetine pagalba reikėjo daug mokytis savarankiškai.

Nors ir ekstremaliomis sąlygomis, baigėsi mokslo metai, baigėsi ir egzaminų sesija... Pagal švietimo ir mokslo ministro patvirtintą brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo tvarką brandos atestatui gauti kandidatai turėjo išlaikyti 2 brandos egzaminus: privalomą lietuvių kalbos ir vieną pasirinktą egzaminą iš ugdymo plano. Šiandien brandos atestatus gavo 216 gimnazistų. Gimnazijos mokiniai, kaip ir pernai, laikyti rinkosi vidutiniškai 4 brandos egzaminus. Laikyti 904 valstybiniai ir 5 mokykliniai egzaminai. Apginti 5 brandos darbai.

Visada smagu pasidžiaugti gerais rezultatais. Nors matematikos VBE Lietuvoje išlaikė 67 proc., mūsų, VDU „Rasos“ gimnazijoje - 85 proc..

Turime 37 šimtukus. Matematikos ir informacinių technologijų po 1 šimtuką, lietuvių kalbos ir literatūros 3 šimtukai, o anglų kalbos net 32 šimtukai. Keturi gimnazistai gavo po 2 šimtukus. Visus mokinius, gavusius bent vieną 100-uką, pasveikino Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, todėl kartu su atestatais Jiems buvo įteikti Mero padėkos raštai.

Gyvenimas viską sudėlioja savaip, blogesnis pažymys, neišlaikytas egzaminas tikrai ne tragedija. Svarbiausia būti sveiku, rasti save, turėti mėgstamą darbą, sukurti darnią, patvarią ir laimingą šeimą.

Sveikinu Jus šia iškilminga ir reikšminga proga. Siekite savo tikslo, džiuginkite mus savo darbais. Tikimės ateityje išgirsti Jūsų vardą kaip doro, aktyvaus, sąžiningo, žinomo, išmintingo Lietuvos verslininko, sportininko, politiko, ar kitokio Lietuvos veikėjo vardą. Geros kloties.

Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas

Atestatų įteikimo šventės įrašas https://www.youtube.com/watch…