FacebookTwitterRSS Feed

Lapkričio 10 d. grupė 1B klasės mokinių dalyvavo akcijoje "Nerūkyk ir būk madingas", kurią organizavo Kauno miesto ugdymo įstaigų socialinių pedagogų metodinis būrelis. Akcijos tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į rūkymo keliamą žalą žmogaus organizmui ir paskatinti rūpintis savo sveikata. Gera nuotaika, daug geltonų balionų ir bendras Kauno miesto mokinių šokis parodė, kad galime linksmintis be žalingų įpročių.

Socialinė pedagogė Rita Damaševičienė

2017 m. spalio 16-20 dienomis II aukšto foje vyko I-III klasių gimnazistų plakatų paroda  „Kartu – prieš psichoaktyvias medžiagas“. Šios parodos tikslas – ugdyti mokinių sugebėjimą atsispirti psichiką veikiančių medžiagų vartojimui ir atakomybę už savo elgesį. Geriausi gimnazistų darbai buvo atrinkti į parodą – konkursą Kauno mieste.

• Kartu_pries_psichoaktyvias_medziagas (4)
  • Kartu_pries_psichoaktyvias_medziagas (1)
  • Kartu_pries_psichoaktyvias_medziagas (5)
  • Kartu_pries_psichoaktyvias_medziagas (3)
  • Kartu_pries_psichoaktyvias_medziagas (2)
  • Kartu_pries_psichoaktyvias_medziagas (6)
2017 m. rugsėjo–spalio mėnesiais 2B, 2D ir 2H klasės gimnazistai dalyvavo Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Kauno moksleivių aplinkotyros centro organizuotoje akcijoje  „Nestresuok. Atsipalaiduok!“. Šios akcijos tikslas – skatinti mokinius rūpintis savo psichine sveikata, didinti atsparumą stresui ir atrasti naujus streso valdymo būdus.
Akcijos metu kiekvienam gimnazistui buvo padovanota antistresinė širdelė, kuri buvo panaudota atliekant antistresinius pratimus, o akcijos įgyvendinimo veiklos ir jų atspindžiai fiksuojami nuotraukose. Iš nuotraukų buvo parengtas dalyvių veiklą akcijos metu atspindintis eksponatas ir pristatytas  į erdvinių darbų parodą mieste.

Biologijos mokytojai
  • nestresuok_atsipalaiduok (7)
  • nestresuok_atsipalaiduok (6)
  • nestresuok_atsipalaiduok (4)
  • nestresuok_atsipalaiduok (8)
  • nestresuok_atsipalaiduok (9)
  • nestresuok_atsipalaiduok (2)
  • nestresuok_atsipalaiduok (1)
  • nestresuok_atsipalaiduok (5)

Spalio 4 dieną, trečiadienį, šimtuose Lietuvos mokyklų ir darželių jau 4-ąjį kartą nuaidėjo Solidarumo bėgimo starto švilpukas. Šiemet ugdymo įstaigų bendruomenių nariai bėgo skleisdami pozityviosios tėvystės idėjas Lietuvoje, o surinktos lėšos bus skirtos įrengti medicinos punktą Zambijos Chikabuke kaimo vaikams. Prie šios gražios akcijos, mokytojos Gintautės Rakauskienės iniciatyva, tradiciškai prisijungė ir VDU „Rasos“ gimnazija.

parazitai (1) parazitai (2) parazitai
2017 09 15 2-ųjų ir 4-ųjų  klasių gimnazistai dalyvavo mokslo festivalyje „Erdvėlaivis Žemė 2017“. Nemažai gimnazistų dalyvavo  VDU Gamtos mokslų fakulteto renginiuose ir paskaitose.
Viena iš jų – susipažinimas su išoriniais parazitais. Visi esame susidūrę su įkyriais parazitais: blusomis, uodais, erkėmis, kiti gal ir su briedmuse. Bet ar žinome apie jų vystymosi ciklą, gyvenimo ir veisimosi ypatumus, netikėtas keistenybes, dėl kurių jie tokie unikalūs?
Į šiuos ir kitus klausimus gimnazistams atsakė ir vaizdinę medžiagą pateikė trys šaunios lektorės: dr.I.Lipatova, D.Mardosaitė-Būsaitienė ir K.Klepeckienė.

Loreta Kalvinskienė, biologijos mokytoja

vaizdopamokos

Svetainės medis

Facebook gimnazijos puslapis

Parama gimnazijai 2 proc.

iqes logo sublinelt

Teisės aktai

Prisijungimas

Svetainės lankytojai

Šiandien 2

Vakar 80

Praeitą savaitę 2

Praeitą mėnesį 1599

Svetainėje lankosi 12 svečių ir nėra prisijungusių narių

© VDU „Rasos“ gimnazija 2017. Visos teisės saugomos.

Template designed by JoomlaShine.com