Moksleivių laimėjimai

Atnaujinta: 01 rugsėjo 2018
Parašyta 27 liepos 2017

geografija
Sveikiname 4B klasės mokinę Gabrielę Tijūnaitytę, kuri  rugpjūčio mėnesį Tailande vykusioje Tarptautinėje Žemės mokslų olimpiadoje buvo apdovanota asmeniniu bronzos medaliu ir laimėjo antrąją komandinę vietą (kartu su keliais kitų šalių moksleiviais).  Olimpiadoje moksleiviai iš 39 šalių sprendė sudėtingas teorines ir praktines užduotis iš įvairių gamtinės geografijos sričių.

Sveikiname Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių kūrybinių darbų parodos-konkurso „Žemė – mano namai“ nugalėtojus, apdovanotus Kauno miesto savivaldybės diplomais:

Enriką Leonavičiūtę, 1A klasės mokinę, už kūrybinį darbą „Mes ir mūsų namai“
Gerdą Šlenevą, 1A klasės mokinę, už kūrybinį darbą „Kad Žemėje būtų švara“.

Mokytoja  Loreta Kalvinskienė

Godą Eidrigevičiūtę ir Urtę Starevičiūtę, 4 klasės mokines, už kūrybinį darbą „Invaziniams augalams Lietuvoje – Ne“.

Mokytoja Jolanta Martinionienė

Sveikiname:
Kauno miesto gimnazijų vaikinų komandinės matematikos olimpiados 2 vietos laimėtojus: Dalių Cviliką ir Simą Kurtinaitį bei kūrybinių darbų „Šimtmečio matematika“ 1 vietos laimėtoją Brigitą Ašmonaitę.
matematika

Sveikiname:
4a klasės gimnazistą Luką Kustą (mokytojas A.Ivanauskas), laimėjusį II vietą Lietuvos mokinių 66 fizikos olimpiados II ture ir apdovanotą Kauno miesto Švietimo skyriaus vedėjo diplomu bei sidabro medaliu bei
1c klasės gimnazistą Karolį Poviliūną (mokytoja S.Petkevičienė), laimėjusį II vietą Lietuvos mokinių 66 fizikos olimpiados II ture ir apdovanotą Kauno miesto Švietimo skyriaus vedėjo diplomu bei sidabro medaliu.
fizika

Sveikiname:
GABRIELĘ TIJŪNAITYTĘ, 3D kl., Kauno miesto vienuoliktokų geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“, užėmusią 1-ąją vietą.
POVILĄ MINKINĄ, 1D kl., Kauno miesto devintokų geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“, užėmusį 2-ąją vietą.
EIDINTĄ SUBAČIŲ, 4B kl., Kauno miesto dvyliktokų geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“, užėmusį 3-ąją vietą.

geografijos olimpiada

Sveikiname 2018 m. Respublikinio 9-10 klasių mokinių Etikos konkurso „Moralinės dilemos“ nugalėtojus:

1 vieta – Kurgonaitė Greta 2B kl.
3 vieta – Samoilovas Rokas 2E kl. Kiti laureatai: Triukas Vakaris 1E kl., Simanavičiūtė Evita 2B kl.

Sveikiname Respublikinio  11-12 klasių  etikos konkurso lapkričio-gruodžio mėnesių nugalėtoją Patriciją Anušauskaitę, 3A kl. –  II-oji vieta.

Etikos mokytoja metodininkė D.Roževičienė

Sveikiname VEMP čempionato nugalėtojus:

11-12 klasių pogrupyje VDU „Rasos“ gimnazijos komandą MIGKS, užėmusią I-ąją vietą:

• Ievą Barovskytę 4B kl.
  • Miglę Baltrušaitytę 4B kl.
  • Karoliną Morkūnaitę 4A kl.
  • Šarūną Paplauską 4B kl.
  • Gytę Vaivilavičiūtę 4B kl.

Mokytoja Inga Kublickienė

Sveikiname Junior SO verslo čempionato komandos „Kapitalistai“ narius patekusius į finalą:  Marių Arlauską 2D, Vitaliją Smirnovaitę 2D. TITAN verslo simuliacijoje gerai pasirodė komandos „UNO2“ nariai: Miglė Kublickaitė 4C ir Justė Minikevičiūtė 4C (3-oji vieta). Socialinio verslo užduotyje komandos „Kapitalistai“ nariai:  Marius Arlauskas 2D ir Vitalija Smirnovaitė 2D (2-oji vieta).

Čempionatą pradėjo 300 komandų iš 80 mokyklų 34 miestų ir miestelių. Tris mėnesius vyko JA Titan verslo simuliacijos turai. Vykstant TITAN čempionatui per nepilną  mėnesį komandos turėjo atlikti Socialinio verslo užduotį. Į čempionato finalą buvo pakviesta tik 15-ka komandų. Finale komandos turėjo pristatyti savo atliktą Socialinio verslo užduotį ir tik pristatymas lėmė, kas nugalės finale. Finalas vyko 2018-03-30 Vilniaus Tech Park patalpose.

Junior SO verslo čempionate dalyvauja 9-12 klasių moksleiviai ir jį sudarys trys etapai:
1.TITAN verslo simuliacija
2.Socialinio verslo užduotis
3.Finalas, į kurį pateko 15 geriausiai simuliacijoje ir užduotyje pasirodžiusių komandų, iš 300 dalyvavusių čempionate.

Mokytoja Inga Kublickienė

Gabių vaikų ir mokytojų pagerbimo šventė Kauno rotušėje

Sveikiname 2B klasės mokinių komandą: Gretą Kurgonaitę, Evitą Simanavičiūtę, Justiną Vienažindytę, Dianą Jasilionytę, Matą Jagelavičių ir jų mokytoją Loretą Kalvinskienę, sėkmingai sudalyvavus ir laimėjus III vietą Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Kauno moksleivių aplinkotyros centro organizuojamame konkurse „AIDS: geriau žinoti“, kuris vyko gruodžio 1d. Kauno Martyno Mažvydo progimnazijoje.

Sveikiname gimnazijos mokinių komandą:

• Miglę Bespalovą, 4C kl.
  • Eglę Gulbinaitę, 4C kl.
  • Jogailę Markevičiūtę, 4A kl.
  • Justę Minikevičiūtę, 4C kl.

kuri pirmosios pagalbos konkurse „Išgelbėk draugą“ Kauno mieste užėmė IV-ąją vietą. Mokytoja Jolanta Martinionienė.

Sveikiname Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių fotonuotraukų parodos-konkurso „Nuostabus gyvūnijos pasaulis“, vykusio nuo 2017-09-26 iki 2017-11-08 laureatus:

• Kamilę Arnauskaitę, 3B kl. Nuotrauka „Laisvės skrydis“. Diplomas. Mokytoja Jolanta Martinionienė.
  • Simą Jochimavičių, 3E kl. Nuotrauka „Avys rūke“. Diplomas. Mokytojas Vygintas Miliukevičius.
  • Simoną Žukaitę, 1A kl. Nuotrauka „Žiogo monologas“. Diplomas. Mokytoja Loreta Kalvinskienė.

Moksleivių laimėjimai 2016-2017

Moksleivių laimėjimai 2015-2016