Tiksliųjų mokslų diena

Birželio 12d. VDU „Rasos“ gimnazijoje vyko tiksliųjų mokslų netradicinio ugdymo diena. Jos metu gimnazijos dešimtokai dalyvavo KTU „Santakos“ slėnyje vykusioje paskaitoje apie dirbtinį intelektą, virtualią realybę. Mokiniai sužinojo apie pirmuosius virtualios bei papildytosios realybės išradimus, jų vystymąsi, tobulėjimą, apie tai, kaip jie gali pakeisti mūsų ateitį.
Tuo metu devintų klasių moksleiviai dalyvavo A. ir P.Galaunių namų muziejaus organizuotoje Mandalų kūrimo edukacijoje. Kiekvienos klasės mokiniai buvo išskirstyti po nedideles grupeles, kuriose vieni piešė mandalą, o kiti specialaus smėlio pagalba jas spalvino. Mokiniai pagilino braižymo ir geometrijos žinias, bei gerai praleido laiką.
O mūsų vienuoliktokai dalyvavo įvairiuose paskaitose VU Kauno fakultete, Kauno kolegijoje, Kauno užimtumo tarnyboje. Mokiniai išklausė paskaitas: „Tikslieji mokslai. Ko reikia, kad galėčiau būti Mechatroniku ar Informacinių ryšių ir technologijų, aptarnavimo techniku?“, „Kas yra kibernetinis saugumas“, „Verslumo renginys – versliam jaunimui“, dalyvavo praktiniame užsiėmime robotų laboratorijoje ir inžinerijos programų pristatyme.