2023–2024 m.m.
El.paštas: mokytojai@vdurasosg.lt
Pavardė, vardas | Kvalifikacijos kategorija | Išsilavinimas |
Lietuvių kalba | ||
Marojan Vitalija | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Gabrielė Čičelytė | pedagogikos programos bakalauro 3 kurso studentė | |
Armonienė Genovaitė | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Žukauskienė Laimutė | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Rita Richter | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Bartaševičienė Vilma | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Viliokaitienė Asta | mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui | Aukštasis |
Parulienė Gitana | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Adomaitytė Nelda Aušrelė | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Agnė Bulanavičienė | mokytoja | Aukštasis (bakalauras) |
Tikyba | ||
Mackelienė Milda | mokytoja metodininkė, ateitininkų būrelio vadovė | Aukštasis |
Zuozaitė Skaidrė | vyresnioji mokytoja | Aukštasis |
Etika | ||
Roževičienė Daiva | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Misevičius Jonas | mokytojas metodininkas | Aukštasis |
Anglų kalba | ||
Benetienė Gintarė | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Čelkienė Ala | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Januškienė Vaida | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Bartuškienė Jolanta | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Lukoševičienė Aldona | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Karalevičiūtė Daiva | vyresnioji mokytoja | Aukštasis |
Navickienė Ilona | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Miliukaitė Kristina | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Jankauskaitė Aušra | lektorė | Aukštasis |
Saulevičienė Laima | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Vokiečių kalba | ||
Bielskienė Kristina | vyresnioji mokytoja | Aukštasis |
Rusų kalba | ||
Leonavičienė Lolita | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Verutė Lekešienė | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Gaulienė Rūta | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Matematika | ||
Ginetas Bronius | mokytojas metodininkas | Aukštasis |
Mitkevičienė Vilma | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Bareišienė Virginija | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Svidinskienė Edita | mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui | Aukštasis |
Vitkauskienė Almina | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Šlikienė Nijolė | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Jankauskienė Jolita | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Zabulionytė Rasa | mokytoja | Aukštasis (magistras) |
Istorija | ||
Janulevičienė Teresė | mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui | Aukštasis |
Miškinienė Neringa | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Praniulienė Rasa Genovaitė | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Zakarauskienė Izolda | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Geografija | ||
Preikšienė Rasa | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Rakauskienė Gintautė | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Staniulienė Irma | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Biologija | ||
Martinionienė Jolanta | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Kalvinskienė Loreta | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Miliukevičius Vygintas | vyresnysis mokytojas | Aukštasis |
Fizika | ||
Krašauskienė Reda | vyresnioji mokytoja | Aukštasis |
Albinas Ivanauskas | mokytojas ekspertas | Aukštasis |
Sakalauskas Artūras | mokytojas metodininkas, gimnazijos direktorius | Aukštasis |
Misevičius Jonas | vyresnysis mokytojas | Aukštasis |
Chemija | ||
Jankauskaitė Lina | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Černiauskaitė Zita | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Šležienė Alfreda Salvinija | mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, klubo „Profesijų pasaulis“ vadovė | Aukštasis |
Zinevičienė Jovita | vyresnioji mokytoja | Aukštasis |
Informacinės technologijos | ||
Gedeikienė Virginija | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Vaitmonienė Danguolė | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Marcinkevičiūtė Rūta | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Ekonomika |
||
Kublickienė Inga | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Technologijos | ||
Andrulienė Stanislava | mokytoja metodininkė, samarietiškos veiklos būrelio „Atjauta“ vadovė | Aukštasis |
Zuzevičius Kazimieras | mokytojas metodininkas | Aukštasis |
Dailė | ||
Andrulytė Zita | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Dubauskienė Eglė | mokytoja, būrelio „Dizaino paslaptys“ vadovė | Aukštasis |
Medelinskienė Valerija | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Teatras | ||
Muzika | ||
Jurgilė Gintarė | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Kubrakovskaya Elena | mokytoja metodininkė, akompaniatorė | Aukštasis |
Baranauskas Ramūnas | vyresnysis mokytojas, meno vadovas | Aukštasis |
Grabauskas Mindaugas | mokytojas (vaduoja G.Jurgilę, esančią nėštumo ir gimdymo atostogose) | Aukštasis |
Šokis | ||
Šablauskienė Džineta | mokytoja metodininkė, šokių grupės „Rasa“ vadovė | Aukštasis |
Fizinis ugdymas | ||
Rolskis Gintaras | mokytojas metodininkas | Aukštasis |
Rakauskienė Gintautė | mokytoja ekspertė | Aukštasis |
Uvarovienė Rasa | mokytoja metodininkė | Aukštasis |
Kentra Tomas | mokytojas metodininkas | Aukštasis |
Mokytojo padėjėjos: | ||
Baužaitė Indira | ||
Podžeckaitė Janina | ||
Specialistai: | ||
Lukošaitis Linas – ūkio darbuotojas, linas.lukosaitis@vdurasosg.lt Slaninienė Dalia – karjeros specialistė, karjeros.specialistas@vdurasosg.lt Vasiliauskaitė Ieva – dokumentų specialistė, ieva.vasiliauskaite@vdurasosg.lt Drazdytė Ingrida – dokumentų specialistė, ingrida.drazdyte@vdurasosg.lt Einikis Mantas – ITS administratorius, mantas.einikis@vdurasosg.lt Spitrienė Dovilė – ITS administratorė, dovile.spitriene@vdurasosg.lt |