Pasiekimai

2020-2021 m.m.

Sveikiname! XVIII respublikiniame vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2020“ už reportažą „Puiki savijauta ir geros emocijos – neatsiejama pamokos dalis!“ VDU „Rasos“ gimnazistams skirta III vieta.

Respublikiniame 7-12 klasių mokinių tarpdisciplininio dailės-technologijų sričių piešinio/idėjos konkurse „NEREALIZUOTI SVAJONIŲ MIESTAI“ mūsų gimnazijos 2C kl. mokinė Neringa Kristanaitytė laimėjo pagrindinį prizą GRAND PRIX. Sveikiname Neringą ir jos mokytoją Valeriją Medelinskienę.

Sveikiname 2D klasės mokinius: Kunigonį Aistį, Atkočaitį Nedą, Sarapinaitę Korneliją, Taraškevičiūtę Tomą 9-12 klasių mokinių kultūrinio orientavimosi žaidynėse „Kauno Pompėja“ laimėjusius I-ąją vietą. Mokytojos Irma Staniulienė ir Rasa Praniulienė.

Sveikiname gimnazijos meninio skaitymo konkurso nugalėtojus:

• I vieta – Žygimantas Silkė, 3e kl. (mokytojos: G.Aidienė ir L.Žukauskienė)
  • II vieta – Dorotėja Rožinskaitė, 4c kl. (mokytoja R.Rakauskaitė)
  • III vieta – Aistis Kunigonis, 2d kl. (mokytojos: R.Urbelienė ir V.Bartaševičienė)

Sveikiname IV klasės mokines Ugnę Kudirkaitę VI tarptautiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „WAVE ON WAVE“-2020 laimėjus I-ąją vietą 16-19 metų amžiaus grupėje (tapyba), Kotryną Kirilovaitę, Gerdą Šlenevą – tame pačiame konkurse tapus laureatėmis. Dėkojame dailės mokytojai Mildai Šležaitei, paruošusiai mokinius konkursui.

2019-2020 m.m.

Sveikiname Vasarę Svirskaitę, 4A klasės mokinę, Lietuvos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros 9–12 klasių mokinių Kauno miesto olimpiadoje užėmusią II vietą (Mokytoja Rita Richter).

Sveikiname komandos „EBONITAI“ komandos narius: Edvardą Mykolaitį 2D kl., Paulių Markevičių 2D kl., Jurijų Kuzminą 2D kl., Matą Imbrasą 2C kl., laimėjusius I-ąją vietą miesto ugdymo įstaigų 9-10 klasių mokinių žinių viktorinoje  „Tai – įmanoma!“.

Sveikiname Armandą Steponavičių 2F kl., laimėjusį III-ąją vietą  Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 9–10 klasių mokinių ekonomikos ir informacinių technologijų komiksų konkurse „Sąmoningas elgesys su pinigais. Aš taupau“ 2020.

Sveikiname nacionalinio geografijos žinių konkurso „Pažink Lietuvą ir pasaulį“ prizininkus: Arną Aleknavičių, 1C kl. – aukso medalis, Vilių Jarockį,  2D kl. – sidabro medalis ir Mantą Puodžiukaitį, 2B kl. – bronzos medalis.

Sveikiname Gintarą Stankevičių, 4 kl., Informatikos olimpadoje (Kauno m.), laimėjusį III-ąją vietą.

Sveikiname 3 klasių mokinių komandą, lapkričio 28 dieną laimėjusią III vietą, Kauno miesto ugdymo įstaigų 9-11 klasių mokinių Saugaus ir sveiko vaiko renginyje „Rebusų WORKSCHOP AS 100-oji taisyklė“.

Sveikiname devintokus: Aistį Kunigonį, Simoną Mačikūnaitę, Naglį Petrauską ir Kamilę Sinkevičiūtę Kauno miesto 9-12 kl. mokinių konkurse „Laikinosios sostinės žiedas“, laimėjusius I-ąją vietą.

Sveikiname 1E klasės gimnazistus: Ievą Nikiforovaitę ir Igną Galdiką. Šį savaitgalį Palangoje vyko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos metimų čempionatas. Disko metimo rungtyje Ignas iškovojo I vietą, o Ieva rutulio stūmimo rungtyje – II vietą.

Sveikiname mūsų gimnazistes: Urtę Čižauskaitę (3A kl.) kartu su Lietuvos merginų rinktine Europos krepšinio čempionate iškovojusią sidabro medalį ir Laurą Šliburytę (1E kl.) – 53-siose Tarptautinėse vaikų žaidynėse ICG plaukimo varžybose užėmus prizinę vietą.