Edukacinė kelionė į Druskininkus

Spalio 20-21 d. gimnazijos 2F ir 2H klasių mokiniai su klasės vadove Rūta Marcinkevičiūte ir soc. pedagoge Egle Jasaitiene keliavo po Lietuvą. Ekskursija prasidėjo Merkinėje, kur mokiniai aplankė Merkinės krašto muziejų, užkopė ant Merkinės piliakalnio ir susipažino su miesto istorija. Toliau kelionė tęsėsi į Liškiavos vienuolyną, kuriame gimnazistai turėjo galimybę aplankyti bažnyčią ir pasivaikščioti po ekspoziciją rūsiuose. Atvykusių į Druskininkus, gimnazistų laukė edukacija Druskininkų miesto muziejuje „Stebuklinga druskos galia“. Mokiniai susipažinę su druskų įvairove ir skirtingų istorinių laikų druskinėmis, gavo galimybę pasigaminti magišką gydomąjį druskos maišelį. Druskininkuose mokiniai pasirinko linksmintis Druskininkų vandens parke AQUA, kuris nustebino smagia atmosfera ir paliko kiekvieną kupiną emocijų. Sekančią dieną gimnazistai aplankė Merkinės piramidę, kuri koncentruoja subtilią dieviškąją energiją bei perteikia ją šios erdvės lankytojams. Tai buvo ne tik kelionė, bet ir tikras nuotykis, prisidedantis prie klasės draugystės stiprinimo ir bendradarbiavimo.