Popietė „Menų oazė“

Kaip ir kasmet, lapkričio mėnesio pabaigoje VDU „Rasos“ gimnazijoje vyko popietė „Menų oazė“, kurioje šįkart savo talentus atskleidė I – III kl. gimnazistai. Skambėjo ir klasikinė, ir populiarioji muzika, atliekama įvairiais instrumentais individualiai ar susibūrus į bendraminčių gretas, jautriai ir originaliai savo patirtis ir jausmus eilėmis, dainomis, šokio judesiais ar teptuko potėpiais paveiksluose atskleidė talentingi mūsų gimnazistai. Žiūrovai, atėję palaikyti savo bendraklasių, neliko abejingi jų pasirodymams, negailėjo plojimų ir ovacijų. Jaukioje pirmų klasių mokinių rankomis pagamintų žibintų skleidžiamoje šviesoje palydėjome rudenį ir pasitikome žiemą. Dabar jau gyvensime didžiausių metų švenčių laukimu.