Menas mokytis ir tyrinėti

Gruodžio 8 dieną Šiauliuose vykusioje respublikinėje moksleivių ir mokytojų gamtos mokslų konferencijoje „Menas mokytis ir tyrinėti“ pranešimus skaitė gimnazijos moksleivės.
Nida Danilkevičiūtė ir Gabija Grilauskaitė, 2B klasės mokinės, skaitė pranešimą „Tyrinėjame ir mokomės“ (mokytoja Loreta Kalvinskienė).
Vilija Petrauskaitė ir Vytautė Vaičiūnaitė, 3A klasės mokinės, skaitė pranešimą „Stebėdami atrandam, tirdami mokomės“ (mokytoja Jolanta Martinionienė).

Mokinės pristatė atliktų tiriamųjų darbų rezultatus apie aplinkos bioįvairovę bei gautus oro taršos rodiklius.

Gimnazistėms įteiktos Padėkos:

Vytautė Vaičiūnaitė