Sveikiname!

Sveikiname IIB klasės komandos  „Rasos Lašelių radiatoriai“ narius: Danielių Filkovą, Igną Kriaučiūną, Edviną Šimkūną, Džiugą Vaitelį Ukmergės  mokomųjų mokinių bendrovių regioninė eXpo 2024 laimėjusius II vietą bei Startuoliškiausios mokomosios mokinių bendrovės nominaciją.

Vaikinai, paskatinti močiutei nutikusios bėdos, patys sukonstravo prietaisą, pranešantį apie prakiurusį radiatorių. Renginiuose jie demonstruoja visą nupjauto prakiurusio radiatoriaus dalį ir nepalieka abejingų, kad prietaisas veikia! Apdovanojimą šiai komandai įsteigė SEB Lietuvoje.

Balandžio 12 d. 10.00 -16.00 val. Ukmergės prekybos centre „Eifelis“ šurmuliavo viena iš 10 Lietuvoje Ukmergės  mokomųjų mokinių bendrovių regioninė eXpo (veiklos paroda). Tai Ukmergės rajono savivaldybės administracijos, bendradarbiaujant su  Lietuvos Junior Achievement ir kitais partneriais organizuojamas renginys, suburiantis atsakingus vietos verslus, aktyvius visuomenės narius, šaunius mokytojus bei geriausias miestų ir miestelių mokomąsias mokinių bendroves. Šiame jaunųjų verslų konkurse dalyvavo net 36 komandos iš įvairių Lietuvos miestų

Konkurso metu mokiniai ne tik bendravo su bendraamžiais, bet ir tobulino viešojo kalbėjimo įgūdžius, apipavidalino verslo stendus, bendravo su gausia komisija, kurią sudarė verslininkai, universitetų atstovai, politikai, įmonių vadovai ar atstovai. Daugiau...