Europos Sąjungos gimtadienis

Šiemet Europos diena – ypatinga: minimas Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 20-metis. gegužės 9 d. su Europos diena kauniečius moksleiviai sveikino įvairiose susibūrimo vietose ir parkuose.
VDU „Rasos“ gimnazijos Mokinių taryba, paraginta organizatorės Kauno Europe Direct centro vadovės Dianos Lukoševičiūtės-Burneikienės, subūrė komandą ir prisijungė prie pilietinės akcijos „20 metų kartu su ES: važiuojam!“ Gimnazistų būrys Kalniečių parke ir Čečėnijos aikštėje sutiktus praeivius kvietė pasitikrinti savo žinias nuotaikingose viktorinose ir laimėti prizus-vėjo malūnėlį, Europos žemėlapį ar kitą informacinį leidinį. Džiugu, kad lietus nesugadino pakilios nuotaikos minint Europos Sąjungos gimtadienį.
Keletas fragmentų, kaip mes minime Europos dieną: bibliotekoje – informacijos centre atnaujinta nuolatinė literatūros apie Europos Sąjungą ekspozicija. Skaitykloje žaidžiame žaidimą „Keliaukime po Europos sąjungą“.