Ekonomikos ir verslumo būrelis

Ekonomikos ir verslumo būrelio vadovė ekonomikos mokytoja Inga Kublickienė

Mokyklos laikas – nuobodybė tik tiems, kurie jį tokiu ir paverčia. Jis gali būti dinamiškas ir pašėlęs, jei tik spėji įjungti aukštesnę pavarą…

Ekonomikos ir verslumo būrelyje moksleiviai kaip skatinami savyje  atrasti verslumo gyslelę (tai gebėjimas atrasti naujas galimybes, mokėjimu realizuoti save ir kurti ekonominę arba socialinę vertę), pasitikrinti akademinius gebėjimus, dalyvaujant ekonomikos olimpiadoje bei įvairiuose konkursuose, pabūti „Bosu“ žaidžiant TITAN ** žaidimą, pasimatuoti verslininko vaidmenis, steigiant Jaunąją bendrovę***

**JA TITAN–internetinė edukacinė programa, supažindinanti dalyvius su kasdieniais verslo lyderių priimamais sprendimais – produkto kainos bei gamybos lygio nustatymais, investicijomis į rinkodarą, plėtrą, tyrimus, labdarą ir kt., konkuruojant tarpusavyje, valdant įsivaizduojamas gamybos įmones, gaminančias tą patį  produktą.

*** JAUNOJI BENDROVĖ (JB) veikia pagal akcinės bendrovės modelį. Visi mokiniai, įkūrę JB, tampa direktorių valdybos nariais. JB – tai galimybė moksleiviams realiai užsidirbti pinigų, išbandyti, kiek jų idėjos įdomios pirkėjams, išmokti dirbti komandoje, susipažinti su realiu verslo pasauliu, susikuriant sau ir kitiems darbo vietas.