Teatro dienos paminėjimas gimnazijoje

Improvizacijų edukacija su teatro režisieriumi A. Harner

Kovo 28 dieną gimnazijoje paminėjome Tarptautinę teatro dieną. Gimnazijos III  klasių mokiniams, lankantiems  teatro pamokas,  ir teatro studijos „Dėmesio! Pradedam!“ nariams vyko edukacinės teatro improvizacijos, kurias vedė teatro režisierius Augtumas Harner. Pagal numatytas taisykles pasikeisdami grupėmis mokiniai improvizavo žiūrovų pasiūlytas situacijas. Režisierius stebėjo mokinių etiudus, patarė jiems, kaip meniškiau ir tiksliau improvizuoti.

Po to teatro mylėtojai buvo pakviesti  į improvizuotą teatro kavinę, kurioje įteiktos nominacijos už įsimintinus vaidmenis ar režisūrinius projektus. Visi dalyviai patyrė daug gerų emocijų!

Už netradicinį Teatro dienos paminėjimą dėkojame teatro mokytojai Aušrai Jankauskaitei.