„Mūsų dienos 2022“

VDU „Rasos“ gimnazijos choristams balandžio 28-oji buvo labai aktyvi ir produktyvi. Muzikos mokytojai Ramūnas ir Gintarė kartu su nedideliu būreliu mokinių išvažiavo į saulės miestą. Kol solistė Justė Bubelytė repetavo Šiaulių arenoje ir kaupė jėgas konkursui „Mūsų dienos 2022“, kiti mokiniai lankėsi „Aušros“ muziejuje, grožėjosi ekspozicijos fotografijomis, o pakilę ant muziejaus stogo – miesto vaizdais, vaikščiojo Šiaulių senamiesčiu. Po to visa bendraminčių komanda klausėsi Justės dainavimo ir nuoširdžiai ją palaikė. Konkurse mokinė Justė pristatė savo kūrybos dainą „Kometa” ir laimėjo autorinės dainos nominaciją, kurią įsteigė seimo narys Stasys Tumėnas. Visą kelią namo gimnazistus lydėjo gera nuotaika ir skambios dainos autobuse.