Tarptautinė jaunųjų bendrovių eXpo -2023

Kovo 15-16 d. KTU Santakos Slėnyje ir Kauno „Akropolio“ antrame aukšte vyko Tarptautinė jaunųjų bendrovių eXpo -2023, kurioje dalyvavo dvi gimnazijos  komandos: „Kirpčiukai“ – 2S klasės gimnazistai: Jokūbas Jančauskas, Joris Kunigauskas, Deimantas Steponavičius, Elijus Vaizgirdas bei  komanda „Teni“: 3A klasės ginazistės: Ugnė Paulauskaitė, Beatričė Minderytė, Simonas Navickas, 3B kl.

Tarptautinėje jaunųjų bendrovių mugėje dalyvavo 400 mokinių iš įvairių šalių, bei Lietuvos miestų. Moksleiviai  anglų kalba iš Ispanijos, Bulgarijos, Latvijos, Ukrainos, bei įvairių Lietuvos miestų pristatė savo verslo idėjas, o verslo įmonių atstovai, bei universitetų dėstytojai vertino mokinių pristatymus, produktus, bei dalino patarimus.

VDU „Rasos“ gimnazija parėmė Tarptautinę jaunųjų bendrovių eXpo -2023 mugę suteikdama autobusiuką, bei leisdama gausiam moksleivių būriui savanoriauti renginio metu.