Maironio gyvenimo ir kūrybos takais…

Saulėtą pavasario popietę 3D klasės gimnazistai kartu su savo lietuvių mokytoja Asta Viliokaitiene turėjo galimybę pakeliauti Maironio gyvenimo ir kūrybos takais, žvilgterėti į aplinką, kurioje gyveno ir kūrė poetas. Buvo įdomu sužinoti, kad Maironis – didis meno gerbėjas, savas namų sienas išpuošęs paveikslais ir įvairiais lietuviškais raštais, puikus ir mylimas mokytojas, gavęs iš mokinių įvairių dovanų, kurios dabar eksponuojamos jo namuose – muziejuje, svetingas bičiulis, pas kurį lankydavosi ir Prezidentas, ir studentas, ir dar daug kitos informacijos. Susipažinę su Maironio namais ir asmenybe, atlikę įvairiais kūrybines užduotis, galime geriau suprasti ir vertinti jo nuopelnus literatūrai bei Lietuvai.
3D kl. gimnazistė Gabrielė Račaitė