Mano mokyklos sveikuoliai – mes sekame jų pavyzdžiu!

Lapkričio 22 dieną buvo paminėtas sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos  30-metis. Projekte dalyvavo trys gimnazijos mokinių komandos. Jie kūrė filmukus apie mūsų gimnazijos sveikatos lyderius ir norą sekti jų pėdomis, įamžino filmuotoje medžiagoje. Filmukai supažindina su šiais sveikatos ambasadoriais gimnazijoje, parodo jų charizmą ir veiklą.

Vytautas Žygas, 4A klasės mokinys, filmuką kūrė: Gustė Antanaitytė, Inga Aštrauskaitė, Gabija Kravčuk, Ugnė Žukauskaitė, biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė.

Marius Bložė, 4B klasės mokinys, filmuką kūrė: Aistis Kalinka, Emilis Pocius, Ervinas Rimkevičius,  Karolis Rutka, biologijos mokytoja Loreta Kalvinskienė.

Matas Jasiulevičius ir Farid Musayev, 3A klasės mokiniai, filmuką kūrė: Simona Butrimavičiūtė, Ugnė Pamakštytė, Ugnė Venckutė, biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė.