Pojūčių bei garsų spektaklis pagal A. Baranausko poemą „Anykščių šilelis“

Gruodžio 18 dieną gimnazijos 3B, 3F ir 3D klasių mokiniai susirinko į pojūčių bei garsų kupiną spektaklį, sukurtą pagal A. Baranausko poemą „Anykščių šilelis“. Spektaklyje mokiniai buvo užrištomis akimis ir pasikliovė kitais savo pojūčiais – klausė miške sklindančių garsų, užuodė kvapus, lietė samanas ir kitas gamtos dovanas. Anykščių šilelio atmosferą kūrė talentinga aktorių komanda: Emilija Dadelaitė, Mindaugas Gargasas, Rugilė Tamošauskaitė, Skaistė Grašytė, Arvydas Šaučiūnas, Miglė Janutėnaitė, Greta Dirmauskaitė (keletas iš jų yra baigę mūsų gimnaziją). „Anykščių šilelis“ yra prieš 163 metus išleista poema, ji gali pasirodyti nuobodi ir sunkiai suvokiama šiuolaikiniam jaunimui, tačiau toks jutiminis kūrinio pateikimas pakeitė ne vieno nuomonę. Šios veiklos metu mokiniai ugdė kūrybiškumą, mokėsi suprasti ir suvokti pojūčių svarbą, juos pažinti giliau, o kartu ir iš naujo prisiminti A. Baranausko kūrinį.
E. Vaizgirdas, 3B kl.