Pilietinė akcija „Pilnos širdys“

Adventinis laikotarpis – susikaupimo, apmąstymų ir gerų darbų metas. VDU „Rasos“ gimnazijos Vaiko gerovės komisija organizavo socialinę – pilietinę akciją „Pilnos širdys“ – ir Aš savo darbu kuriu šį pasaulį.
Gruodžio 18 d. gimnazijos mokiniai ir mokytojai vyko į socialinės terapijos namus „Akvila“ socialines dirbtuves, kuriose kartu dirba intelekto negalią turintys ir jos neturintys žmonės. Šiose dirbtuvėse kas dieną meilės, atsidavimo darbui, kruopštumo pilnomis širdimis gaminamos užrašų knygelės, bloknotai, atvirukai, Valdorfo sąsiuviniai ir kt.
VDU „Rasos“ gimnazijos VGK, Šv. Kalėdų proga, visus kviečia prisiminti, kokia yra Kalėdų prasmė, kieno gimtadienį švenčiame ir linki visiems mažiau kalbėti – daugiau jausti. Rečiau pykti – dažniau atleisti. Kukliau švęsti, gausiau – dalintis. Vengti skubėti, leisti sau – ilsėtis. Gražių ir prasmingų Jums švenčių!

VDU „Rasos“ gimnazijos specialioji pedagogė Diana Zenkovienė

„PILNOS ŠIRDYS“ – ir Aš savo darbu kuriu šį pasaulį!