Mokykla – Done!

„…Net nežinau, paskutinis skambutis turėtų būti koks nors ypatingas, tačiau man jis atėjo gan tikėtai bei dinamiškai. Įdomumo suteikė būtent įvairūs užklasiniai projektukai. Labai džiaugiuos, kad radau žmonių, su kuriais galiu kurti tokius dalykėlius, kaip šis. Superinis dalykas buvo pats procesas, kai su komanda sugebėjom orientuotis ne tik į galutinį rezultalą, bet dar ir atradom laiko juokui bei įvairioms emocijoms.
Esu be galo dėkingas visiem spontaniškiem ir linksmiem žmogeliukam, kurie prisidėjo. Jaučiu, kad su kai kuriais jūsų dar teks susidurti ir po mokyklos ❤
🔮Spėju, kad toks filmavimas buvo paskutinis mūsų pasispardymas mokykloj. Po kažkiek metų tikriausiai galėsime prisiminti senus, nors ir kupinus iššūkių, bet smagius laikus 🤠…“
Tomas Janušaitis, 4 kl.