Akcijos „Knygų Kalėdos 2022“ rezultatai

Akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidė žinią – dovanojame knygą bibliotekai – dovanojame skaitymo džiaugsmą bendruomenės nariams. Suvedėme akcijos „Knygų Kalėdos 2022“ rezultatus, kurie tikrai džiuginantys. Gimnazijos biblioteka praturtėjo 56 leidiniais, kurie bus populiarūs tarp skaitytojų.

Ypatingai dėkojame už padovanotas naujas programinė literatūros knygas šiems mokiniams, mokytojams, tėveliams ir klasių kolektyvams:

• 2G klasės mokinei Ugnei Venckutei už knygą „Trys draugai“;
  • 4A klasės mokinei Austėjai Navickaitei už knygą „Trys draugai“;
  • 1T klasei už knygą „Trys draugai“ (klasės vadovė Virginija Bareišienė);
  • 1S1 klasei už knygą „Išsiduosi. Balsu“ (klasės vadovė Lolita Leonavičienė);
  • 1VK klasei už knygą „Išsiduosi. Balsu“ (klasės vadovė N. A. Adomaitytė);
  • 2E klasei už knygas „Trys draugai“; „Išsiduosi. Balsu“ (klasės vadovė Nijolė Šlikienė);
  • 4A klasei už knygą „Trys draugai“ (klasės auklėtoja Almina Vitkauskienė);
  • Direktoriaus pavaduotojai Astai Viliokaitienei už knygas „Išsiduosi. Balsu“, „Tarp pilkų debesų“.

Taip pat labai dėkojame paslaptingam dovanotojui, kuris į „Knygų Kalėdų“ akcijos dėžutę įdėjo Just. Marcinkevičiaus knygas „Mažvydas“ ir „Mindaugas“. Šios knygos nors ir seno leidimo, bet labai reikalingos, o įsigyti jų negalime, nes jų tiesiog nėra prekyboje.

Dėkojame mokytojoms, kurios praturtino gimnazijos biblioteką, dovanodamos knygas iš savo asmeninės bibliotekos: Vitalijai Marojan: „Mažo miestelio žmonos“, „Vasara vasarį“, „Los Andželas slaptai“ bei Jolantai Martinionienei: „Rožės vardas“, „Sielos duona“.

Didelį AČIŪ tariame visiems kitiems gimnazijos bendruomenės nariams vertingais leidiniais prisidėjusiems prie gimnazijos bibliotekos turtinimo.

Bibliotekininkės Birutė ir Dalia