Konferencija „Skaidrumą kuriame kartu“

2S klasė dalyvavo Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) organizuojamame nacionaliniame konkurse moksleiviams „Skaidrumą kuriame kartu”. Konkursui rengė darbą tema: „Sąžiningumo samprata ir sąžiningumo svarba gimnazijos dešimtokų bendruomenėje”. Iš 189  konkurse dalyvavusių komandų jiems pavyko aplenkti 187 ir pagal surinktų taškų skaičių 2S klasės konkursinis darbas užėmė antrąją vietą.

Gimanzistų dalyvavimas ir pranešimo skaitymas nuotoliniame renginyje  „Antikorupcinio sąmoningumo ugdymas mokykloje: galimybės ir gerosios patirtys“.

Konkursinį darbą tema: „Sąžiningumo samprata ir sąžiningumo svarba gimnazijos dešimtokų bendruomenėje”, 2S klasės atstovės Ugnė Kilikevičiūtė ir Viltė Butlerytė pristatė Lietuvos mokytojams „Skaidrumo akademijos” rengtame nuotoliniame renginyje „Antikorupcinio sąmoningumo ugdymas mokykloje: galimybės ir gerosios patirtys“.

Renginio aprašymas

„Sąžiningumo samprata ir sąžiningumo svarba gimnazijos dešimtokų bendruomenėje“ (pristatymas)