Korupcijos prevencija

Korupcijos prevencijos tvarkos aprašas

Protmūšis, skirtas Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija 2018 metų  gruodžio 11 d. organizavo protmūšį, skirtą Tarptautinės antikorupcijos dienai paminėti. Protmūšis vyko Lietuvos švietimo istorijos muziejuje, Kaune. Protmūšyje dalyvavo 3-4 gimnazijų klasių mokiniai. Protmūšyje rungėmės su bendraamžiais iš kitų gimnazijų, vyko atkakli kova dėl sumaniausios komandos titulo, pasitikrinome žinias, susijusias su korupcija bei jos prevencija.

Renginys, skirtas Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti

2017 m. gruodžio mėnesio pirmą savaitę gimnazijoje vyko renginiai, skirti Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Žymiausias iš jų – STT Kauno valdybos ir Kauno miesto antikorupcinio mokinių ugdymo darbo grupės organizuotas protmūšis antikorupcijos tema, vyko 2018 gruodžio 6 d., kuriame dalyvavo 10 Kauno mokyklų mokinių komandos. Protmūšis vyko S. Dariaus ir S.Girėno gimnazijoje.

Debatų klubas „PILIETIŠKUMO AKADEMIJA“

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų debatų turnyre, skirtame Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti, VDU „Rasos“ gimnazijos moksleiviai užėmė II-ąją vietą. Moksleiviai debatavo tokiomis temomis: „Jauna karta sunaikins korupciją mūsų šalyje“, Antikorupcinis visuomenės švietimas – pagrindinis ginklas kovojant prieš korupciją“ bei „Sąžinė – svarbiausias dalykas, kovojant su korupcija“.